Administracinės paskirties pastatas Stokholme

Su aplinka susiliejantis ir žalumu išsiskiriantis administracinis pastatas Stokholme įgyvendintas 2017 metų antroje pusėje. Viso pastato konstrukcijos buvo suprojektuotos, pagamintos ir sumontuotos iš klijuoto medžio masyvo CLT (Cross Laminated Timber) plokščių bei Glulam sijų.

90 procentų medinių konstrukcijų paviršiaus, remiantis švedų architektų sumanymu, buvo panaudota pastato interjere. Būtent tai išskiria šį statinį iš kitų šiuolaikinių pastatų, o vaikštant viduje jaučiamas šilumos, jaukumo ir ekologiškumo pojutis. Mūsų specialistai gaminiuose suprojektavo kanalus komunikacijoms, kiaurymes ortakiams bei stacionarius baldus. Išorinių sienų konstrukcijose buvo suprojektuoti unikalūs sprendiniai, užtikrinantys maksimalų gamyklinį fasadų išbaigtumą ir aukščiausią kokybę.

Galutinei fasadų apdailai buvo panaudoti 20 mm storio žalsvai tonuoto grūdinto laminuoto stiklo lakštai su paslėptu tvirtinimu. Tam, kad pastatas dar labiau supanešėtų su jį supančia aplinka, stogo konstrukcija buvo apželdinta.

  • Bendras fasado plotas – 1000 m2
  • CLT mediena – 350 m3
  • Glulam mediena – 20 m3
  • Vidinė apdaila (matomas medienos paviršiaus plotas, įskaitant matomas lubas) – 2500 m2
Architektas Wingårdh Arkitektkontor
Klientas Oljibe AB
Šalis Švedija
Miestas Sundbyberg, Stokholmas
Adresas Kyrkogårdsvägen 12, Sundbyberg
Baigimo metai 2017
Darbų apimtis 1000 m2
Projekto tipas Administracinis
Naudoti produktai CLT, Glulam, Fasadai, Langai, Durys, Sijos